Google покращив англо-український переклад

Google продовжує вдосконалювати технології перекладу

Нова технологія допомагає робити переклади схожими на природну людську мову.

 
Google-перекладач почав використовувати технологію нейронного перекладу між англійською та українською мовами. Про це повідомляє компанія Google Україна у своєму блозі.
 
"Наступного разу, коли ви будете користуватися Google-перекладачем, ви, можливо, зауважите, що переклад став більш точним і простим для розуміння, - йдеться в повідомленні. - Це тому, що слова і речення, які ви перекладаєте з англійської на українську мови і навпаки, тепер використовують нашу передову технологію "нейронного перекладу".
 
У Google зазначили, що нова технологія значно краща, ніж попередня, тому що обробляються цілі речення, а не окремі фрази. Це допомагає робити переклади більш точними і схожими на природну людську мову.
 
Google-перекладач оновиться автоматично в додатках iOS і Android, на translate.google.com.ua і через пошук Google. Незабаром він буде доступний для автоматичного перекладу сторінок у Chrome.
 
"Українська мова приєднується до низки інших мов, які були оновлені до рівня нейронного перекладу", - резюмували в Google.
 
Як повідомлялось, раніше Google представив додаток для туристів під назвою Google Trips. Новий сервіс дозволяє складати маршрути, використовуючи при цьому дані Google Maps, а також інформацію з листів у Gmail.

Related

Технології 4798803739947947381

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item