Проти "Ашана" і Peugeot порушили справу через Крим

В Україні порушили справу проти "Ашана" і Peugeot через роботу в Криму

Досудове розслідування розпочато у зв'язку з можливою діяльністю їх представництв на півострові.

 
Прокуратура відкрила кримінальну справу проти французьких компаній Peugeot і "Ашан" у зв'язку з діяльністю їх представництв на півострові. Про це сказано на сайті відомства.
 
Про те, що Metro, Auchan торгують у Криму, ЗМІ писали ще минулого року. Повідомлялося, що товари доставляються через керченський порт, незважаючи на санкції Євросоюзу проти Росії.
 
Повідомляється, що до прокуратури надійшло звернення нардепа Олексія Гончаренка "щодо перевірки даних, викладених в одному з інтернет-видань", про розміщення на офіційних сайтах дилерів цих компаній інформації про їх представництвах у Криму.
 
У відомстві зазначили, що в ході розслідування слідство встановить законність поставок товарів на територію Криму у відповідності з вимогами законодавства й у разі порушень будуть вжиті заходи прокурорського реагування.
 
"Також будуть направлені запити в головні офіси цих компаній для врегулювання питання за інформацією на дилерських сайтах про розміщення автосалонів і магазинів на території півострова", - додали в прокуратурі.
 
Сьогодні російські ЗМІ також писали, що Google зобов'язали дати доступ кримчанам до додатків магазину Google Play, і в тому числі - до пошукової системи.

Related

Події в Україні 4570076199176551984

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item