Дисплей флагмана Samsung визнали найкращим

Екран флагмана Samsung назвали кращим на ринку смартфонів

Він лідирував практично за всіма параметрами, включаючи дозвіл і розмір.

 
Дисплей нового флагманського смартфона Samsung Galaxy S8 експерти DisplayMate визнали найкращим на сучасному мобільному ринку. Він лідирував практично за всіма параметрами, включаючи дозвіл, а також розмір, повідомляє BGR.

Повідомляється, що екран смартфона забезпечує 113-відсоткове покриття колірного простору DCI-P3, що є стандартом для багатьох цифрових кінотеатрів. Крім того, він також забезпечує 142-відсоткове покриття стандартів sRGB і Rec.709.
 
Дозвіл екрана смартфона становить 3К (2960х1440 пікселів) у співвідношенні сторін 18,5:9. У порівнянні з попередником Galaxy S7, діагональ у наступника збільшена, однак при цьому ширина корпусу комфортна для захвату рукою.
 
Крім того, флагман є першим на ринку з підтримкою Mobile HDR Premium.
 
Також фахівці компанії відзначили, що смартфон відрізняється рідкісною максимальною яскравістю дисплея - 1020 ніт, і має дуже високу контрастність за яскравого зовнішнього освітлення - 227 одиниць.
 
Раніше повідомлялося, що флагманський смартфон Samsung Galaxy S8 назвали переоціненим. Відомо, що ціна на гаджет, в залежності від ринку, становить $720/€800 за молодшу модель і $840/€900 за старшу.

Related

Технології 467585928178646739

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item