"Буде в раю, бо пекло пережив в Авдіївці" - боєць прикрив собою 4 товаришів


У Полтаві поховали 38-річного Ростислава Чипенка, сапера 90-го батальйону у складі 81-ї аеромобільної бригади. Помер у лікарні після вибуху міни під час розвідки. Прикрив собою 4 товаришів.
"Знав Ростислава із 2003 року. Після початку АТО попросився до нас на службу в батальйон кіборгів. У Житомирі пройшов курси сапера. Йому ця справа дуже сподобалась. Перевівся до вибухотехніків. Із березня потрапили на нульову лінію під Мар'їнку. А 8 травня Ростислав пішов у розвідку, попереду вів групу. Спрацювала міна. Він закрив собою вибухівку і врятував 4 розвідників. Отримав численні рани й осколок у голову", - розповів побратим Володимир Вернигора.
"Потрапить до раю, бо пекло пройшов в Авдіївці. В казармі жили поряд, тому постійно говорили. Були земляками, бо я із Лубен (місто на Полтавщині. - ред). Говорили про родину, рибалку. Він хотів ремонт вдома зробити. Восени мав повернутися додому. Був хорошим солдатом, майстерно провів нас через міни під Кураховим", - повідомив Ігор Половніков, десантник.
Проводили десантника, стоячи на колінах. Поховали Ростислава Чипенка в Полтаві на Алеї героїв на центральному міському кладовищі.
До війни працював таксистом. Залишилися дружина, донька Владислава, сини Артем і Денис.
Український сапер підірвався на міні під час бойового завдання. Осколками зачепило іншого сапера. Працювали на донецькому напрямі.

Related

Суспільство 3089151760452782875

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item