Курс Bitcoin установив рекорд, перевищивши $2000


Біткойн установив новий рекорд

Криптовалюта вперше подолала позначку в $2000.

 
За останні два дні курс криптовалюти виріс більш ніж на сто доларів, подолавши на найбільших торгових майданчиках більше $2000. Про це повідомляє Coindesk.
 
Зростання курсу відбувається на тлі підвищеного інтересу інвесторів до криптовалюти і визнання біткойну законним фінансовим інструментом у Японії.
 
За даними CryptoCompare, обсяг торгів на біржах Bitcoin із використанням японської ієни перевищує 45%, тоді як частка операцій із використанням американського долара - нижче 30%.
 
З початку року біткойн виріс на 110% по відношенню до долара. За винятком 2014 р., це була найбільш динамічно зростаюча валюта з 2010 р.
 
Зростанню біткойну також сприяють спекуляції з приводу того, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) може змінити своє рішення щодо двох фондів біткойнів - Winklevoss Bitcoin Trust і SolidX Bitcoin Trust. У березні комісія відмовилася схвалити запуск цих двох фондів. Тепер комісія погодилася публічно прокоментувати своє рішення до понеділка, але не оголосила, чи скасується її рішення щодо ETF.
 
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Нацбанк схвалив електронну валюту України.

Related

Економіка 8018074019926284593

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item