Есмінець США зірвав парад у Петербурзі - ЗМІ

Американський есмінець USS Carney (DDG-64)

Від Кронштадта відійшли російські кораблі і підводні човни, проте там розгорнули комплекс протиповітряної оборони.


Кораблі Балтійського флоту РФ раптово відійшли від Санкт-Петербурга через близьке розташування американського есмінця з крилатими ракетами Tomahawk, пише Фонтанка.
Напередодні в міноборони Росії повідомили, що запланований військово-морський парад на честь 9 Травня не відбудеться, але причину не назвали.
 
Як дізналося місцеве видання, парад скасували, оскільки есмінець США USS Carney (DDG-64) підійшов до внутрішніх вод Росії на відстань, достатню для потенційного ракетного удару, - у Гданську затоку.
 
Напередодні на світанку в Кронштадті, де дислокується Ленінградська військово-морська база, спостерігалося авральне пожвавлення.
 
Видання уточнює, що три підводні човни і ракетний катер "Моршанськ" навантажились боєзапасом, після чого пішли в Балтійське море, при цьому на корветі "Стійкий" розгорнули комплекс протиповітряної оборони.
 
У той же час голова Загальноросійського руху з підтримки флоту Михайло Ненашев розповів Говорит Москва, що парадну церемонію скасували не через есмінець, а через організаційне нестикування між керівництвом Балтфлоту і Західного військового округу.
 
Окрім присутності Carney є й інші ознаки активності сил НАТО в регіоні. Третього травня в латвійську Лієпаю увійшли чотири кораблі альянсу, а наприкінці квітня на естонську авіабазу Емарі прибули два літаки п'ятого покоління F-35 А.
 
Зазначимо, що в доповіді Королівського інституту з оборонних досліджень, написаній на замовлення британського уряду, говориться, що військово-морський флот Росії може стати екзистенційною загрозою для Заходу.

Related

Гаряча новина 7831578651342095256

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item