Бійці АТО прив'язали п'яних офіцерів до стовпа ганьби

Українські військові на одному з полігонів примотали скотчем до стовпа двох офіцерів за пияцтво.Про це на своїй сторінці в Facebook написала військовослужбовець ЗСУ Лєра Бурлакова, опублікувавши фото зв'язаних майора і капітана.
"За що я люблю ЗСУ – логіка. Назвати імена вищестоящих, яких нібито покарали за свинські умови на полігоні, або за те, що нам на Новий рік "забули" на аеродромі в Маріуполі військових? Не можна. Люди званням нижче не мають права знати про проколи командирів. Серйозно! Примотати скотчем до стовпа на полігоні майора і капітана, які напилися від нудьги? Легко!" – написала вона.
Також нещодавно в мережу потрапили фото, як у 54-ій бригаді командири закрили в клітку "аватарів". Користувачів соцмереж обурило застосування тортур по відношенню до бійців, що провинилися.
Сьогодні в 54-бригаді повідомили, що по даному факту розпочато службове розслідування.
У терористичній "ДНР" жінку, яка підтримує єдину Україну, прив'язали до "стовпа ганьби" та почепили напис "Вона вбиває наших. Агент карателів".
"Перехожі зупиняють машини, щоб вийти і плюнути, вдарити чи кинути в неї томатом. У неї підкошуються ноги. Вона намагається щось сказати, заперечуючи власну причетність", - пише видання The New York Times.

Related

Суспільство 5100526265344025584

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item