Виходить фільм про українців, які знайшли у США свою "американську мрію"


5 травня стартує прокат документального фільму "Американська мрія. У пошуках правди" режисера Володимира Мули. 
Глядачі побачать вісім успішних історій українців, які не так давно покинули батьківщину та досягли успіху за океаном.
У мотивувальному кині знялися співачка Міка Ньютон, голлівудська акторка Тетяна Родина, чемпіон MLS Дмитро Коваленко, відомий лікар Юрій Мельник, програміст із Twitter Арсен Костенко, винахідник Вадим Чаленко, професор колумбійського університету Юрій Шевчук, спортивний юрист Олена Жирнова.
"Ми навмисно відшукали у США українців із різних сфер життєдіяльності, щоби довести, що шлях нагору таки існує і його таки можливо подолати навіть у несприятливих, чужих і дуже некомфортних для себе умовах. Через це у нас вийшла дуже пристойна мотивувальна історія, яка точно заставить глядача задуматися і проаналізувати, що саме у нас йде не так" - сказав Володимир Мула.
З нагоди виходу документального фільму у прокат на прем'єру до Києва завітає дублерка Jaimie Alexander у серіалі Blindspot на телеканалі NBC, одна із героїнь фільму – Тетяна Родина.
"У фільмі розкривається неголлівудська Америка. Наші герої потрапили із тепличних умов в умови жорсткого пресингу. Ми підібрали людей, які змогли перебороти у собі цей чорний квадрат, цю безодню. Вони зробили неможливе, зробили 300 і усі 500 відсотків. Тому деякі глядачі, що уже подивилися фільм кажуть: "Ні, друзі! Ми краще залишимося в Україні, у наших умовах, аніж будемо поневірятися там!" - каже сценарист Микола Васильков.
Робота над фільмом тривала рік. Зйомки картини проходили на початку 2016 року протягом двох місяців у чотирьох американських містах – Чикаго, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Сан-Франциско.

Related

Суспільство 3381943440973723914

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item