США успішно випробували нову систему ПРО

Система ПРО США (архівне фото)

Під час випробування нова система протиракетної оборони перехопила балістичну ракету, випущену з островів в Тихому океані.

Військові США успішно випробували 30 травня нову систему ПРО, створену для перехоплення міжконтинентальних балістичних ракет, повідомляє агентство протиракетної оборони США.

За повідомленням відомства, випробовувалася так звана наземна система протиракетної оборони на маршовій ділянці польоту. Вона була розміщена в Каліфорнії і вразила ракету-мішень, випущену з району Маршаллових островів в Тихому океані.
Уточнюється, що ціль була вражена в результаті "прямого зіткнення".
"За попередніми даними, випробування досягло початкових цілей, офіційні особи, які займаються програмою, будуть продовжувати оцінювати продуктивність системи на основі телеметрії та інших даних, отриманих в ході випробувань", - зазначили в агентстві.
Нагадаємо, випробування США проводилися на тлі цілої серії ракетних запусків КНДР, останній з яких відбувся 29 травня. Вашингтон у відповідь нарощує військову присутність в регіоні, а також завершив розгортання протиракетного комплексу THAAD в Південній Кореї.

Related

Події у світі 6179290871468064818

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item