Порошенко: Гроші Януковича зміцнять гривню

Президент провів нараду з міністром фінансів і головою Національного банку

Глава держави підкреслив, що не знайшовся ані один із "власників" конфіскованих коштів режиму Януковича.

 
Конфісковані судом 1,5 млрд доларів в оточення втікача-президента України Віктора Януковича додадуть стабільності національній валюті. Про це заявив президент України Петро Порошенко на нараді з міністром фінансів Олександром Данилюком та головою Національного банку Валерією Гонтаревою. За словами Порошенка, наразі до держбюджету перераховано вже 1,1 млрд доларів, що зміцнить фінансово-банківську систему, додасть стабільності гривні і створить інвестиційну привабливість української економіки.

"Наразі жодної скарги на це рішення (суду – ред.) не надійшло. І так звані власники, які пред'явили б свої претензії щодо цих грошей, так і не з'явилися", – зазначив він.
 
Президент підкреслив, що крім зарахованих на рахунки Держказначейства 1,1 млрд доларів, додатково ще 200 млн доларів у цінних паперах будуть передані Міністерству фінансів, і на цю суму буде зменшено внутрішній борг держави. Після зарахування цих коштів золотовалютні резерви держави складуть 18,4 млрд доларів США. Він нагадав, що в 2015 році ця сума була меншою 5 млрд доларів.
 
"Це зміцнює фінансово-банківську систему, додає стабільності національної грошової одиниці. Це буде сприяти інвестиційній привабливості української економіки", – підкреслив глава держави.
 
За словами Данилюка, додатково до 1,1 млрд доларів, які вже надійшли на рахунки Державного казначейства, додаються ще 199 млн доларів у цінних паперах, і на цю суму буде скорочено державний борг.
 
Гонтарева, своєю чергою, зазначила, що збільшення резервів на 1,1 млрд доларів є дуже важливим для забезпечення макрофінансової стабільності нашої держави.
 
 
Нагадаємо, 28 квітня завершено перерахування грошей, конфіскованих Генпрокуратурою у оточення Януковича.

Related

Економіка 5822312091507285136

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item