Порошенко проти поїздок євродепутатів до Криму

Петро Порошенко й Антоніо Таяні

Український лідер закликав главу Європарламенту заборонити візити депутатів ЄС в анексований Крим і на Донбас.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із президентом Європарламенту (ЄП) Антоніо Таяні після церемонії підписання рішення про введення ЄС безвізового режиму для українських громадян, передає прес-служба глави держави.
Під час зустрічі Порошенко різко засудив випадки протиправного відвідування окремими членами Європарламенту окупованих територій Криму і Донбасу і звернувся до Таяні з проханням не допускати таких візитів у майбутньому. 
Відзначається, що сторони висловили надію на набуття чинності Угоди про асоціацію як наступний крок після введення безвізу. 
Також Порошенко акцентував увагу глави ЄП на грубе порушення Росією Мінських домовленостей, свідченням чого є чергове загострення ситуації на Донбасі. 
Він наголосив на важливості підтримки ЄП збереження режиму санкцій проти Росії до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, разом із Кримом.
Нагадаємо, в квітні ЗМІ повідомили, що до Криму приїхали європейські політики і громадські діячі для участі в Ялтинському міжнародному економічному форумі, а раніше в березні півострів відвідала делегація з Європи і Латинської Америки.

Related

Політика 3942755570419711960

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item