В Естонії почалися навчання НАТО за участю України

Естонський військовий

Маневри триватимуть майже три тижні.

Сьогодні в Естонії почалися військові навчання Весняний шторм за участю близько дев'яти тисяч військовослужбовців Естонії, а також держав-союзників з НАТО і партнерів.

Як повідомляє Інтерфакс з посиланням на прес-службу головного штабу Сил оборони, подібні навчання проводяться вже 15-й раз, але нинішні - найбільші в порівнянні з попередніми маневрами.
В основному навчання відбудуться на півночі і на північному сході країни Естонії.
"Перш за все Весняний шторм - це іспит на зрілість для строковиків, які покажуть, чого вони навчилися. Це навчання збройних сил Естонії, в яких все більшу участь беруть і союзники - в цьому році більше 2 тисяч солдатів", - сказав командувач Силами оборони генерал Ріхо Террас.
За його словами, "особливо важливо, що наша 1-а піхотна бригада зможе відпрацьовувати взаємодію з прибулими сюди союзниками з Великобританії, Франції і Данії".
У навчаннях бере участь важка бойова техніка Сил оборони Естонії, а також танки M1A2 Abrams, Challenger 2 і Leclerc, бойові машини піхоти Warrior, Bradley, VBCI союзників з НАТО.
Крім британців, французів, данців і американців, які базуються в військовому містечку в Тапа, в Естонію спеціально для участі в навчаннях прибувають солдати і офіцери з Канади, Німеччини, Нідерландів, Польщі, Фінляндії, Швеції, Латвії, Литви, України і Грузії. З повітря їх підтримують авіаційні засоби зі США, Польщі, Бельгії та Іспанії.
Фінальне вишикування відбудеться 25 травня на Центральному полігоні Сил оборони.
Як повідомлялось, наприкінці квітня в Естонію прибули новітні американські винищувачі F-35. Вони були задіяні у військово-повітряних навчаннях НАТО Ramstein Alloy, які тривали в повітряному просторі країн Балтії, переважно над Литвою.

Related

Події у світі 4032486258070985778

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item