Затримання податківців часів Януковича: прокурорам погрожують з Москви


Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що після гучної спецоперації із затримання 23-х колишніх податківців часів екс-президента Віктора Януковича прокурори отримують погрози та дзвінки з Москви.
"На сьогодні погрози отримує військовий прокурор Анатолій Матіос та співробітники прокуратури, які були задіяні в цій операції. Чиниться шалений спротив та застосовуються спроби підкупу з метою позитивного вирішення питань, пов'язаних із затриманням. Навіть отримували дзвінки із Москви", - сказав Аваков на відкритті сервісного центру МВС у Хмельницькому.
Частина арештовані екс-податківці ще не внесли грошових застав, а термін для зарахування грошей спливає у понеділок, 29 травня. По звільнених під особисте зобов'язання на рішення Печерського райсуду Києва готуються апеляційні скарги. Також Аваков анонсував другий етап затримань колишніх посадовців
Масштабну антикорупційну операцію провели Генпрокуратура і МВС. Після обшуків були затримані 23 колишніх високих обласних чинів Міністерства доходів і зборів зі східних і південних областей, а також Києва. Над цим спільно працювали 1700 поліцейських і півтисячі працівників прокуратури.

Related

Події в Україні 329197669317627065

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item