Росія заборонила білоруську молочку

Росія обмежила постачання молочної продукції з Білорусі
Россільгоспнагляд з 19 травня 2017 року вводить тимчасові обмеження на постачання в Російську Федерацію продукції високого ризику (сухе молоко, сир, масло), виробленої білоруськими молочними підприємствами.
Про це повідомила Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду РФ.
Так, йдеться про продукцію підприємств Кобринський маслоробно-сироробний завод, Молодечненський молочний комбінат, Молочна компанія Новогрудскі дари, Пружанський молочний комбінат, Слуцький сироробний комбінат і його Любанска філія, а також Бабушкіна кринка.
Як зазначається, Федеральна служба по ветеринарному і фітосанітарному нагляду РФ "висловлює стурбованість триваючими виявленнями випадків надходження в Росію з Білорусі тваринницької продукції з порушенням ветеринарно-санітарних вимог і норм Євразійського економічного союзу та Російської Федерації, які останнім часом набули систематичний характер".
Також уточнюється, що 15 травня Россільгоспнагляд звернувся в Департамент ветеринарного і продовольчого нагляду Міністерства сільського господарства і продовольства Республіки Білорусь з проханням призупинити ветеринарну сертифікацію в Російську Федерацію продукції високого ризику (сухе молоко, сир, масло) з ряду білоруських підприємств.
"Однак білоруська сторона не відреагувала на офіційне звернення Россільгоспнагляду належним чином. У той же час щодо низки білоруських підприємств фахівцями Россільгоспнагляду були виявлені повторні порушення", - йдеться в повідомленні.
Білорусь - найбільший імпортер молочних продуктів у Росії, що займає близько 90% поставок. У 2016-17 роках Россільгоспнагляд неодноразово зупиняв їх ввезення, посилаючись на порушення ветеринарно-санітарних вимог Євразійського економічного союзу.

Related

Економіка 2361801856758440587

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item