Блондинка в законі: російську модель судять за пограбування в Лондоні


Російську модель і зірку реаліті-шоу Марініку Смірнову звинувачують у спробі пограбування лондонського будинку її колишнього коханця.
34-річна Марініка вступила у змову з 28-річним Робіном Мюрреєм, пише Daily Mail. Пара запланувала викрасти цінні речі на суму 2 тис. фунтів (майже 70 тис. грн) з дому екс-коханого Смірнової Серджа Віндзора. Під цим ім'ям фігурує колишній свердловський депутат і бізнесмен Сергій Капчук, уточнюють "Факти".
У травні минулого року Мюррей з'явився в будинку Капчука під виглядом судового пристава. Показав фальшиві документи. "Вилучив" у мільйонера два комп'ютера Apple, телевізор, годинник, принтер та інші цінності.Смірнову і Мюррея звинуватили в шахрайстві. Відпустили під заставу до суду. Справу почнуть розглядати наступного місяця.
Раніше Капчук стверджував, що Марініка підіслала до нього людей, які його побили. Смірнова ж, зі свого боку, розповідала, що зустрічалася з Капчуком, але потім кинула його. Каже, тягнув з неї гроші. Після цього екс-коханий почав її шантажувати, вимагаючи величезні суми.
Марініка Смирнова – володарка титулу "Місіс Росія-2008". Модель стала відомою на тлі скандального розлучення з співвласником "Евросети" Тимуром Артем'євим.
Нині живе у Лондоні. Веде світський спосіб життя. Стала зіркою британського реаліті-шоу "Meet the Russians" ("Познайомтеся з росіянами"), що розповідає про життя багатих росіян у Лондоні.
Daily Mail називає Марініку "спадкоємицею горілки Smirnoff". Буцімто вона є далеким нащадком виробника відомої горілки П'єра Смірнова. Реальних доказів цього немає.

Related

Гаряча новина 6054491567671024373

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item