Сміттєпереробному заводу бути: французька компанія визначила ділянку для будівництва


Французька компанія "Еджіс" запропонувала Львову звести сміттєпереробний завод на території ТЕЦ-2. Це земельна ділянка на вулиці Пластовій у Личаківському районі міста, повідомляє ZAXID.NET.
"Земельна ділянка, яка відведена для будівництва - це околиця міста. Там доречно спорудити комплекс з переробки сміття. Як варіант, за рахунок спалювання можна виробляти тепло- та електроенергію", – сказав заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.
Експерти також аналізували дві інші земельні ділянки: у селі Добряни Миколаївського району та в селі Новий Яр у Яворівському районі. Через технічні та екологічні параметри ці ділянки не підходять для будівництва заводу.
Технологію для переробки львівських відходів ще не обрали. Паралельно французькі експерти працюватимуть над рекультивацією Грибовицького сміттєзвалища.
Проблеми з вивозом сміття у Львові почалися у травні торік. На головному смітнику міста у селі Великі Грибовичі сталася пожежа і зсув непотребу. Загинули четверо людей. Полігон закрили. Сміття почали викидати по всій Україні. Андрій Садовий скаржився, що більшість міст відмовилися приймати відходи на своїх звалищах.

Related

Суспільство 3988902954862730208

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item