Поліцейський всиновить двійню, якій допоміг народитися


В Ізмаїльському районі поліцейський Сергій Арешкін вирішив всиновити двійню, якій допоміг народитися кілька місяців тому. 
Він прийняв екстренні пологи в своєї сусідки по дачі. Потім соціальна служба забрала двійнят в будинок дитини.
Співробітник поліції став хрещеним батьком двійнят, а хлопчика назвали в його честь. Останнім часом правоохоронець домагається того, щоб мати забрала малюків.
"Якщо жінка цього не зробить, я готовий усиновити дітей. У матері двійнят були всі шанси повернути своїх малюків, але співробітники соціальної служби повідомляють, що жінка не робила ніяких спроб, щоб забрати їх, і навіть ні разу не приходила, щоб їх побачити", - каже Арєшкін виданню ТСН
Сама ж жінка стверджує, що вона хотіла повернути дітей, але соцслужба постійно змінювала свої вимоги. Зараз вона відмовляється їхати в міськраду, щоб збільшити свої шанси забрати двійнят під свою опіку. За її словами, по-перше, вона не може залишити роботу, а по-друге, вона зневірилася в тому, що її дітей повернуть. Тепер долю матері і дітей повинен вирішити суд.
Хрещений батько повідомляє, що якщо суд не стане на бік матері, або вона сама відмовиться забрати своїх дітей, він готовий усиновити їх.

Related

Суспільство 6140608728358152272

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item