Анексія Криму: Матіосу дали зелене світло на пошук зрадників у владі


Головна військова прокуратура отримала доступ до документів Генштабу ЗСУ в кримінальному провадженні про перешкоджання проведенню операції з деокупації Криму.
Відповідний дозвіл видав Печерський райсуд Києва.
Це рішення дозволило військовій прокуратурі почати розслідування обставин операції, яку планували під час подій в Криму 2014 року.
Сторона обвинувачення на місяць отримала доступ до рішень начальника Генштабу ЗСУ та Міноборони, розпоряджень, планів операцій та навчань, наказів, замислів, бойових розпоряджень, директив, щодо їх проведення та реалізації, а також скасування, листування між РНБО, Генштабом, Міноборони, Адміністрацією президента, Кабміном, міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, силовиками стосовно здійснення деокупації Криму. Йдеться про документи за період з 24 лютого до 10 березня 2014-го. Вони мають гриф обмеження доступу. Суд дозволив також їхню виїмку.
В ухвалі зазначено, що існує підозра, що посадові особи Міноборони заважали проведенню операції з деокупації Кримського півострову.
Слідчі військової прокуратури розслідують злочини проти основ національної безпеки України "за фактами вчинення невстановленими особами у період лютого-березня 2014 року на території АР Крим з метою ослаблення держави дій... фактами планування, підготовки та ведення агресивної війни проти України представниками влади Російської Федерації та Збройних сил РФ, вчинення ними умисних дій з метою зміни меж території або державного кордону України, підбурювання українських військовослужбовців до вчинення державної зради".
На думку прокурорів, у зазначених документах містяться відомості, які мають суттєве значення для встановлення всіх обставин у кримінальному проваджені.
Начальник Генштабу Віктор Муженко розповів, що у березні 2014 року розробили план із протидії російським окупантам у Криму. Тоді військове керівництво не дозволило чинити опір анексії.

Related

Події в Україні 5499315078916949853

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item