Україна ввела мито на російський шоколад

Україна ввела мита на шоколад з Росії

Ставка антидемпінгового мита складе 31,33%.

 
Комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про застосування антидемпінгового мита проти шоколаду з Російської Федерації. Рішення комісії вже опубліковано у виданні "Урядовий кур'єр".
 
Ставка антидемпінгового мита складе 31,33%, вона діятиме п'ять років. Рішення комісії набуде чинності через 30 днів після опублікування.
 
Комісія зробила позитивний висновок про наявність у період розслідування (2015 рік) демпінгового імпорту в Україну деяких видів шоколаду та інших готових харчових продуктів із вмістом какао походженням з РФ і обґрунтованості методу, на підставі якого було визначено демпінгову маржу.
 
Комісія також виявила істотну шкоду, завдану національному товаровиробнику, що підтверджується погіршенням соціально-економічних показників національного товаровиробника протягом періоду дослідження (2013-2015 роки).
 
Зокрема, скоротилися обсяги виробництва (на 7,63%), знизилися обсяги продажів на внутрішньому ринку України (на 20,85%), відбулося значне погіршення фінансових результатів від продажу товару на внутрішньому ринку України (на 63,36%), зменшилася рентабельність реалізації продукції на внутрішньому ринку (на 26,42%), скоротилося використання виробничих потужностей (на 6,07%), зросли залишки на складах (на 23,77%), відбулося скорочення кількості працівників, зайнятих у виробництві товару (на 11,06%), тощо.
 
Нагадаємо, що минулого місяця Україна ввела антидемпінгові мита проти Росії. Київ також пообіцяв провести розслідування щодо імпорту добрив з РФ.
 
Як відомо, ввізні мита на імпорт російських товарів продовжені до кінця 2017 року. Український уряд ухвалив це рішення в кінці минулого року.

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item