Франція погодилася допомогти Україні змінити ширину залізничної колії

Франція допоможе в реалізації проекту по системі зміни ширини колії в Україні
Міністерство інфраструктури України спільно з французькою делегацією Міністерства охорони навколишнього середовища, енергетики та моря обговорили питання залучення коштів ЄС для реалізації проекту по зміні ширини залізничної колії.
Про це повідомила прес-служба відомства.
"Французька сторона розгляне можливість експертно-консультаційної допомоги та сприятиме залученню коштів Європейського Союзу для отримання технічної допомоги в реалізації проекту щодо системи зміни ширини колії в Україні", - йдеться в повідомленні.
Крім того, українська сторона висловила зацікавленість у залученні досвіду фахівців залізничної галузі Франції щодо подальшого розвитку залізничної інфраструктури, будівництва нового рухомого складу в тому числі із застосуванням системи зміни ширини колії для рухомого складу.

Найпоширенішою у світі шириною колії є 1435 мм (4 англійських футів і 8,5 дюймів). Таку колію мають залізниці Північної Америки, Китаю і Європи (за винятком країн СНД, Балтії, Фінляндії, Ірландії, Іспанії та Португалії). В Україні експлуатуються колії шириною 1520 мм.

Related

Економіка 1358342174653291424

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item