Ле Пен звинуватили в плагіаті за цитування з промови Фійона

Ле Пен і Фійон, обидвоє, мали певні міркування щодо особливого шляху, яким йти Франції

Окрім того, Ле Пен послуговувалась тим самим цитуванням Жоржа Клемансо і письменника Андре Мальро, що і її суперник на виборах.

 
Кандидата в президенти Франції від крайнього правого "Національного фронту" Марин Ле Пен звинуватили у посиланні на промову її суперника Франсуа Фійона, який програв у першому турі виборів. Представник партії Ле Пен у відповідь заявив, що це було не копіювання, а була цитата з натяком.
На подібність висловлювань першим звернув увагу французький сатиричний канал у YouTube Ridicule TV, який зробив відеоролик, у якому добірки з промов Ле Пен і Фійона майже ідеально наклалися одні на інші.
 
"Є такий рейнський кордон: найбільш відкритий, вкрай небезпечний і один з тих, що є багатими на обіцяне, саме той німецький світ, з яким ми так часто вступали в конфлікт і з яким нам ще належить так тісно співпрацювати", - наводить агентство Рейтер уривок з промови Фійона, яку він виголосив перед прихильниками 15 квітня.
 
"Рейнський кордон, найбільш відкритий і манливий, - той німецький світ, з яким ми маємо тісно співпрацювати, якщо ми збережемо з ним відносини союзників, а не перетворимося в господаря і підлеглого", - цитує агентство уривок з промови Ле Пен.
 
 
Як зазначає французька газета Libération, на цьому уривку збіги не закінчуються. Таких подібностей три. Як і відозва Фійона, промова Ле Пен була побудована на міркуваннях про кордони і сусідів Франції і про особливий шлях, яким йти країні.
 
Окрім того, Ле Пен використовувала ті самі цитати із Жоржа Клемансо і письменника Андре Мальро, що і її суперник на виборах.
 
Представник партії Ле Пен "Національний фронт" Флоріан Філіппо в ефірі французького телебачення заявив, що Ле Пен цитувала Фійона навмисне, щоб послати сигнал прихильникам вибулого в першому раунді президентських виборів кандидата.
 
За словами Філіппо, цитуючи поміркованого політика Фійона, Ле Пен хотіла показати, що поділяє його погляди і що до її не варто сприймати як сектантку.
 
Нагадаємо, 23 квітня у Франції пройшов перший тур виборів президента. За його підсумками, лідер руху "Вперед", екс-міністр економіки країни Емануель Макрон набрав 24,01% голосів, Ле Пен - 21,3%. Обидвоє вийшли до другого туру виборів, який відбудеться 7 травня.

Related

Події у світі 2133600999028471976

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item