Батьки до смерті залікували обпечену окропом дитину

Сьогодні, 17 травня, в опіковому центрі Одеси померла дитина віком 1,9 місяців. Її забрали до лікарні в критичному стані. Батьки з необережності облили дівчинку окропом. Намагалися самостійно вилікувати.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила волонтер Катерина Ножевникова.
"Маленька Аня у важкому стані потрапила до лікарні після того, як більше двох тижнів пролежала вдома. Батьки займалися самолікуванням. Дитину мазали "Пантенолом". Згодом вирішили відвезти у лікарню. На той момент у дівчинки був сепсис, неврологічні зміни, а сама вона - практично холодна. Свої дії батьки пояснили тим, що не було грошей, аби вчасно звернутися до лікарів", - коментує волонтер.
"Дякую всім, хто молився, переживав і допомагав. Спасибі нашим лікарям. Вони зробили все можливе. Якби батьки вчасно звернулися до фахівців, Аню поставили б на ноги за 2 тижні", - додала Катерина.
У селищі міського типу Гоща Рівненської області 1,5-річний хлопчик ледь не згорів живцем у будинку. Мати відлучилася на декілька хвилин. Почула крики. Коли прибігла, малюк стояв біля котла та горів. Отримав 40% опіків тіла. Нині за життя хлопчика борються лікарі. Родичі припускають, що Влад міг взяти до рук якусь займисту речовину. Можливо, засіб для зняття лаку. Нині хлопчик увесь перебинтований. Лікування може тривати 3-4 місяці.

Related

Суспільство 2878134928898415036

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item