В дитсадку б'ють дітей - батьки звернулись до поліція


В дитсадку "Лебідка" №85 в Полтаві батьки стверджують, що вихователі б'ють дітей і закривають через непослух в туалеті.
Про це кореспонденту розповіла Ірина Токар, мати 4-річного Кирила.
"Побачила на спині сина великий синець. Розповів, що його вдарила вихователька по обличчю і він впав на лавку в роздягальні. Виявилось, що його часто зачиняють одного в туалеті за непослух. Залишають самого в кімнаті, коли інші йдуть гуляти на двір", - розповіла Ірина.
"Вночі прокинувся в сльозах, просив не вести в садок. Почав жахатися чужих людей, постійно хоче бути біля мене. Я опитала батьків дітей із групи. Виявилось, що дітей таким чином виховували постійно. Поговорила вихователькою - та заперечила, мовляв, син все вигадує, а дітей вона не била. Ми звернулися до психолога. Лікарка пояснила - його залякали в садку".
Ірина Токар звернулася в поліцію і в міське управління освіти.
В дитсадку звинувачення спростовують.
"Жодні звинувачення на даний момент не підтвердились. Мали розмови із батьками, викликали і виховательку, щоб пояснила ситуацію. Розповіла, що двоє хлопців боролись у роздягальні і одного вона встигла втримати, а інший в той час впав на лавку. Не плакав і не скаржився", - розповіла Тетяна Ландар, директор дитячого садка "Лебідка".
На Харківщині з ізолятора тимчасового тримання звільнили вчительку української мови та літератури Люботинської гімназії "Дивосвіт" Галину Коваленко. Торік у листопаді вона намагалася продати ученицю 7 класу за $13 тис

Related

Суспільство 5959045443935073703

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item