Матіос розповів, що вилучили в екс-посадовцівГоловний військовий прокурор України Анатолій Матіос оприлюднив звіт про 72 год. роботи Військової прокуратури.
Про це він написав у Facebook.
Матіос нагадав, що за участь у злочинній організації та зловживання службовим становищем затримали 23 екс-чиновників часів Клименка. Вилучили багато готівки, кілограми золота, елітні автомобілі, дорогий годинник та інше.
"Судом арештовані з правом застави - 11 підозрюваних, запобіжний захід (заставу) обрали для 7 підозрюваних, запобіжний захід обрали для 4 підозрюваних", - йдеться в повідомленні.
Загальна сума застав, визначених судом, становила 326 млн 128 тис. грн. Під час обшуків правоохоронці вилучили 23 елітних автомобілі, зокрема, марок Bentley, Mercedes, Lexus і BMW.
Також конфіскували 20 картин XVIII-XIX ст, понад 20 коштовних годинників, майже 4 кг золота, $5,5 млн готівкою і 3,7 млн грн.

24 травня головний військовий прокурор України Анатолій Матіос на спільному з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим брифінгу заявили про проведення силовиками масштабної антикорупційної спецоперації. Зокрема, більш як 1700 поліцейських і близько 500 військових прокурорів провели 454 обшуки в 15 областях України, з одночасним затриманням низки осіб. Заарештували 23 екс-чиновників.

Related

Події в Україні 2167554674245149476

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item