Бізнесмени не зможуть відмовитися від забороненої російської програми - СБУ


Служба безпеки України заявила, що не взмозі змусити приватний сектор відмовитися від забороненої в Україні програми 1С. Причиною стало те, що всі оновлення у бізнесі надходять через російські сервери.
Фірма 1С — російська компанія, що спеціалізується на дистрибуції, підтримці і розробці комп'ютерних програм і баз даних ділового та домашнього призначення.
"Ми вже більше року попереджали щодо небезпеки надання персональних даних російським соціальним мережам. А програма 1С — це монополіст ринку. Бізнесу буде незручно переходити на інші програми. Всі оновлення йдуть через російські сервери. Зібрані дані можуть бути використані для підриву української економіки. Для державних компаній її використання неприпустиме. Але ми не можемо змусити приватний сектор відмовитись", - зауважила представниця СБУ Юлія Лапутіна під час круглого столу щодо запроваджених Радою нацбезпеки і оборони санкції, передає Громадське.ua.

Лапутіна відзначила, що наразі усі державні підприємства користуються цією програмою.
Керівництво компанії 1С заявили, що програма буде працювати і надалі у своєму режимі.
Вчора Порошенко підписав указ про заборону соціальних мереж та заблокування доступу до усіх російських сервісів. Від сьогодні він набув чинності

Related

Економіка 3385637968921746766

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item