На Дніпропетровщині сталася стрілянина через привітання "Слава Україні!"


У місті Кам'янське відбулася перестрілка, внаслідок якої поранення отримали двоє людей.


Про це повідомляє місцеве видання "Событие".
Повідомляється, що інцидент зі стріляниною стався на вулиці Медичній. У застосуванні зброї підозрюють члена партії "ДІЯ" та особистого охоронця Дмитра Яроша.
"Небажання водія таксі відповісти пасажирам на вітання "Слава Україні!" спричинило їх бурхливу реакцію і вони вирішили силою вимагати відповіді. За словами очевидців, двоє пасажирів завдали удару водієві ззаду. Під час сварки пасажири таксі почали бити машину. Один з них прострілив водієві таксі обидві ноги", – зазначено у повідомленні.
На місце події приїхали інші таксисти, один з них також був поранений. Наразі поранені перебувають у лікарні. Двох учасників конфлікту було затримано на місці, ще одному вдалося втекти.
Разом з тим лідер Кам'янської міської організації "Правий Сектор" Аскольд Можейко оприлюднив на своїй сторінці у Facebook заяву, в якій повідомив ім'я одного із затриманих і зазначив, що він не є членом "ПС", а входить у партію "Державницька ініціатіва Яроша" (ДІЯ) і є особистим охоронцем Дмитра Яроша.
"Ми не знаємо причин інциденту і обставин, за яких стався конфлікт. Вважаємо, що Ярош і керівництво партії мають розібратися у ситуації і оприлюднити результати власного розслідування", – додав Можейко.
Коментарів або заяв від партії "ДІЯ" або Дмитра Яроша наразі немає.

Related

Гаряча новина 6198939574599702001

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Український кіно клуб

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item