На Дніпропетровщині сталася стрілянина через привітання "Слава Україні!"


У місті Кам'янське відбулася перестрілка, внаслідок якої поранення отримали двоє людей.


Про це повідомляє місцеве видання "Событие".
Повідомляється, що інцидент зі стріляниною стався на вулиці Медичній. У застосуванні зброї підозрюють члена партії "ДІЯ" та особистого охоронця Дмитра Яроша.
"Небажання водія таксі відповісти пасажирам на вітання "Слава Україні!" спричинило їх бурхливу реакцію і вони вирішили силою вимагати відповіді. За словами очевидців, двоє пасажирів завдали удару водієві ззаду. Під час сварки пасажири таксі почали бити машину. Один з них прострілив водієві таксі обидві ноги", – зазначено у повідомленні.
На місце події приїхали інші таксисти, один з них також був поранений. Наразі поранені перебувають у лікарні. Двох учасників конфлікту було затримано на місці, ще одному вдалося втекти.
Разом з тим лідер Кам'янської міської організації "Правий Сектор" Аскольд Можейко оприлюднив на своїй сторінці у Facebook заяву, в якій повідомив ім'я одного із затриманих і зазначив, що він не є членом "ПС", а входить у партію "Державницька ініціатіва Яроша" (ДІЯ) і є особистим охоронцем Дмитра Яроша.
"Ми не знаємо причин інциденту і обставин, за яких стався конфлікт. Вважаємо, що Ярош і керівництво партії мають розібратися у ситуації і оприлюднити результати власного розслідування", – додав Можейко.
Коментарів або заяв від партії "ДІЯ" або Дмитра Яроша наразі немає.

Related

Гаряча новина 6198939574599702001

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item