Презирство і ненависть - реакція чехів на мотопробіг "гопників Путіна"


У суботу, 6 травня, байкери прокремлівського клубу "Нічні вовки" планують проїхатися центром Праги – Вацлавською площею.
Про це інформує "Радіо Свобода".
У столиці Чехії "вовків" зустрінуть активісти, обурені цією акцією.
"Протести чехів викликає насамперед демонстративний проїзд таким святим місцем, де були спалення, як відомо, Яна Палаха і Яна Заїца, виступала величезна кількість важливих політичних і громадських діячів. Вацлавська площа є буквально серцем Чехії. Це не образ, це дійсно там, де основні мітинги протестів, наймасовіші маніфестації громадські – вони були переважно на Вацлавку", – пояснив громадський активіст, організатор празького фестивалю російської культури Kulturus Антон Літвін.
"І саме тому такий демонстративний проїзд таких наполовину мілітаристських, наполовину якихось гопницьких, хуліганських забав з радянською символікою, які, до того ж, абсолютно очевидно, відображають не пам'ять про Другу світову війну і перемогу над фашизмом, а саме імперськість сьогоднішнього Кремля. Саме це викликає роздратування – це дуже м'яко сказано. Практично презирство, ненависть – тут будь-яке слово підійде. Реакцію чехів на цей проїзд, звичайно, складно передати словами", – зазначив він.
Представники прокремлівського байкерського клубу вже третій рік поспіль намагаються напередодні 9 травня провести мотопробіг від Москви до Берліна.
У квітні 2017 року представники "Нічних вовків" анонсували участь в мотопробігу до 20 тисяч байкерів, представників "різних регіонів, в тому числі Чечні".
1 травня 2017 року польські прикордонники знову не пропустили "Нічних вовків" на територію ЄС.
Причиною відмови в'їзду на територію ЄС польські прикордонники назвали "підозру в причетності до екстремістської організації".
4 травня стало відомо про затримання у Польщі "нічного вовка", який потрапив до країни через пункт пропуску "Брест".
За даними Фонду боротьби з корупцією російського опозиціонера Олексія Навального, "Нічні вовки" отримують багатомільйонні гранти з федерального бюджету Росії.

Related

Події у світі 3016222244984029488

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item