Кримчани масово роблять українські закордонні паспорти


Більшість людей в окупованому Криму хочуть мати українські біометричні паспорти, а не російського агресора.
За інформацією групи "Інформаційний спротив" з посиланням на дані Державаної міграційної служби, за 2014-2015 роки понад 57 тис. жителів окупованого Криму отримали українські закордонні паспорти: 26 140 біометричних закордонних паспортів; 18 622 небіометричні закордонні паспорти; 5304 біометричні документи для виїзду за кордон дітей до 16 років; 7075 небіометричних документів для виїзду за кордоном дітей до 16 років.
"Не секрет, що жителі окупованого Криму, зокрема хто радісного закликав Путіна, вже давно роблять українські біометричні закордонні паспорти. Не хочуть вони милуватися красою російського Уралу і "Золотого кільця", хоч убий", - підсумував координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.
Україна не повинна проявляти симпатію до жителів Криму, які відмовилися від українських паспортів. Навіть якщо вони захочуть відновити українське громадянство після отримання Україною безвізового режиму з Євросоюзом. Вони заслуговують тільки на покарання. Таку заяву зробив лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Related

Суспільство 3006119619524508734

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item