Сущенка хочуть обміняти на російського розвідника - адвокат


Заарештований у Росії за звинуваченням у шпигунстві український журналіст Роман Сущенко використовується для подальшого обміну на людину, у звільненні якої зацікавлена російська влада. Таку думку в інтерв'ю виданню "Факти і коментарі" висловив адвокат Сущенко Марк Фейгін.
"Відповідь ми отримаємо тільки тоді, коли Романа обміняють і ми побачимо, на кого або на що. Тоді і стане зрозуміло, навіщо вся ця "шпигунське" справа затівалася. Висловлю свою суб'єктивну точку зору. Сущенко розроблявся і був арештований для обміну на того, хто зараз сидить у київській в'язниці (ми знаємо, що на Донбасі були захоплені в полон кадрові розвідники РФ), а може, і не тільки в Україні", – сказав він.
Фейгін оцінив таку ймовірність у 50%.
Адвокат зазначив, що деталей справи Сущенко розкрити не може, тому що "підписував папір про нерозголошення державної таємниці".
Сущенко, кореспондент "Укрінформу" у Франції, був затриманий 30 вересня 2016 року в Москві. 3 жовтня Федеральна служба безпеки РФ підтвердила затримання в Москві журналіста, назвавши його кадровим співробітником української військової розвідки. Проти українського громадянина відкрили кримінальну справу за статтею "шпигунство".

Related

Гаряча новина 3855160288915491975

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item