Арбузову повідомили про підозру


Генпрокуратура повідомила колишньому віце-прем'єр-міністру та главі Нацбанку Сергію Арбузову про підозру у привласненні та розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем.
Про це інформує прес-служба ГПУ.
"Проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами невиконання покупцем пакету акцій ВАТ "Укртелеком" – ТОВ "ЄСУ" умов приватизації щодо створення виділеної телекомунікаційної мережі спеціального призначення (далі – ТМСП), незаконного фінансування упродовж 2012–2013 років створеної ТМСП за рахунок коштів державного бюджету України та приватизації 92 відсотків державного пакета акцій ВАТ "Укртелеком" за заниженою вартістю.
У кримінальному провадженні складене та у передбачений законом спосіб направлене повідомлення про підозру колишньому першому віце-прем'єр-міністру України Сергію Арбузову у вчиненні незаконного фінансування упродовж 2012–2013 років створеної ТМСП за рахунок коштів державного бюджету України в сумі 220 мільйонів гривень", - сказано в повідомленні.
Вирішують питання про оголошення Арбузова у міжнародний розшук та обрання йому запобіжного заходу.
4 травня суд почав розгляд справи про державну зраду президента-втікача Віктора Януковича. На першому засіданні ухвалили забезпечити відеозв'язок із обвинуваченим.

Related

Політика 3614851119683175000

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item