На PornHub з'явився фільм Навального "Він вам не Дімон"

Pornhub опублікував на своєму сайті фільм "Він вам не Дімон"

Відеоролик з'явився на PornHub після того, як суд зобов'язав політика видалити відео про Медведєва з YouTube.

Порноресурс PornHub розмістив у себе на сайті фільм-розслідування "Він вам не Дімон". Це було зроблено після того, як суд у Москві поставив вимогу перед опозиціонером Олексієм Навальним видалити ролик з YouTube.
Відеоматеріал, опублікований під заголовком Russian сorrupted politician fucked hard, набрав кілька тисяч переглядів. Однак пізніше був заморожений на підставі скарг, що надійшли від користувачів PornHub.
Незадовго до публікації PornHub запропонував Навальному завантажити фільм самостійно, проте політик заявив, що він "його і видаляти не збирається".
Опозиціонер запропонував порносайту "зробити ремейк фільму у відповідному жанрі". На думку Навального, це "допомогло б багатьом громадянам усвідомити, як у Росії ставляться до їхніх конституційних прав". Після цього фільм у повному розмірі був опублікований на сайті PornHub.
Як повідомлялося, суд у Москві задовольнив позов мільярдера Алішера Усманова до опозиціонера Олексія Навального і зобов'язав видалити скандальне розслідування про корупційні схеми прем'єра РФ Дмитра Медведєва - "Він вам не Дімон".
Фільм-розслідування "Він вам не Дімон" до 31 травня набрав на YouTube 21,6 млн переглядів. На тлі відсутності реакції влади на фільм у березні по всій Росії відбулися масштабні акції протесту.

Related

Події у світі 7190388567055575388

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item