10-річну дівчинку два дні шукали поліція та екстрасенси


У селі Сновидів Бучацького району на Тернопільщині трагічно загинула 10-річна Тетяна Червінська.
Батьки не могли знайти її з 28 червня. З відчаю зверталися навіть до екстрасенсів. Тіло дитини знайшли за два дні у річці в селі Монастирок Івано-Франківської області.
Родич школярки Михайло Кузикрозповідає, що вона разом з подружкою та її бабусею купалися в річці Дністер. Тоді і зникла дівчинка. Востаннє її бачили саме у воді.
"Люди, які були з Тетяною, одразу не покликали допомогу, а повернулися до села і викликали "швидку" для себе нібито через стрес. Про зникнення дитини до того часу ніхто не повідомляв і на допомогу не кликав. Після дзвінка медикам про випадок дізналися в поліції. Дитину розшукували водолази і правоохоронці", - каже родич.
Батьки дівчинки через відчай звернулися до екстрасенса. Той повідомив, що Тетяна жива, блукає в лісі та намагається знайти дорогу додому. Кузик каже, що намагалися знайти дівчинку і власними силами – прочісували берег та околиці. Всім селом збиралися вирушати на пошукову операцію до лісу.
Інформацію про загибель дитини підтвердили в обласному управлінні ДСНС.
У річці Дністер поблизу села Устя-Зелене Монастириського району на Тернопільщині втопилися 14-річний Максим Сказків та його вчитель Володимир Федорчук, 52 роки. Їх затягнуло у водяний вир. Рятувальники шукали тіла кілька годин.

Related

Гаряча новина 3681494073175530940

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item