В 2001 році російський Ту-154 був підірваний зсередини - генерал


Російський літак Ту-154, який зазнав катастрофи в жовтні 2001 року над Чорним морем, не був збитий українською ракетою С-200, а, ймовірно, підірваний зсередини.
Про це в інтерв'ю в ефірі програми "Гордон" заявив екс-міністр оборони України Олександр Кузьмук.
Висновки Міжнародного авіаційного комітету, який знаходиться в Москві і безпосередньо звинуватив Україну в катастрофі літака, викликають безліч питань.
"Перше: з тих уламків, що були знайдені, жоден фрагмент зовнішньої обшивки літака не був пошкоджений, а їх було виявлено чимало. В тому числі і носова частина літака, де вони просто зобов'язані були бути, але вони були відсутні. Однак на внутрішніх частинах літака, між першим і другим салоном, пошкодження були", - розповів генерал.
Міжнародний авіаційний комітет встановив, що вибух стався в 18 метрах вище хвоста літака.
"Цей клас ракет, тип комплексів, стрілець не навздогін, а на випередження. Були знайдені фрагменти снаряда і бойові вражаючі елементи. Ми провели всі види аналізів. Тут нова нестиковка: вони не збігалися між собою. А спектральний аналіз показав, що вони не належать бойової частини ракети. Залишки вибухової речовини, що застосовується в бойовій частині, також на цих вражаючих елементах були відсутні. Але було присутнє звичайну вибухову речовину, яку використовують для саморобних бомб", - пояснив він.
При цьому в море не було знайдено жодного фрагмента ракети, каже він.
"Судячи за всіма дослідженнями, в тому числі і тим, які ми проводили за кордоном (деякі з них не можна підтвердити - ред.), літак був підірваний зсередини. Це ретельно готувалося", - заявив він.
4 жовтня 2001 роки над Чорним морем зазнав катастрофи пасажирський літак Ту-154 російської авіакомпанії "Сибір". Основною версією катастрофи є потрапляння в нього ракети, запущеної з полігону "Опук" під Феодосією, під час навчань Збройних сил України. В результаті катастрофи загинули 78 осіб - 66 пасажирів і 12 членів екіпажу. Провину України не довели юридично. Однак Київ виплатив грошові компенсації сім'ям загиблих.

Related

Суспільство 2781892830143785759

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Український кіно клуб

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item