Салони краси та поліцейський відділок на території університету: українка про навчання в Канаді


В інфраструктурі канадських університетів є буквально все: гуртожитки, квартири, будинки, салони краси, фотостудії, велика кількість кафетеріїв, ресторанів, барів, лікарняне крило і поліцейський відділок.
Також там можна знайти величезну кількість різних центрів підтримки студентів у навчанні, професійному та моральному плані, отримати юридичну консультацію. При університеті існує навіть центр підтримки студентів-гомосексуалів і трансвеститів. Про це розповіла українка Наталя з Чернігова, яка поїхала вчитися в канадський університет в 2013 році. За останні кілька років вона встигла не тільки отримати освіту, але і переїхати жити до США, повідомляє bigmir)net.
"Закінчивши український бакалаврат, вчитися на магістратуру я поїхала в Університет Західного Онтаріо в канадському місті Лондон. Система освіти, як і сама країна, не розчарувала. Абсолютно всі викладачі університетів мають звання доктора. Вони постійно займаються власними дослідженнями, отримують гранти, пишуть книги і наукові статті, беруть участь у конференціях по всьому світу, і кожен рік готують нові курси для студентів. Викладання — лише один з багатьох компонентів роботи професора.
Резюме декана мого факультету налічує 30 сторінок. Щороку він знаходив час і влаштовував вечірки для викладачів факультету, студентів-магістрів і докторів наук у себе вдома. Барбекю проходили в неформальній обстановці. Студенти рівня "магістр" і вище звертаються до професорам по імені, і навіть самі заслужені професори спілкуються зі студентами на рівних.
Автор: Наталія
 Канадське оселю, де Наталія знімала одну з кімнат. У будинку жили лише студенти.
Канадське оселю, де Наталія знімала одну з кімнат. У будинку жили лише студенти.
Під час навчання 10 годин у тиждень Наталія працювала асистентом професора. Разом з одним-двома іншими асистентами перевіряла домашні завдання та іспити, відповідала на запитання студентів під час офісних годин.
"Робота була частиною мого фінансування, запропонованого університетом при вступі. Оплата такої роботи — приблизно 25$ на годину, що дозволяє покрити витрати на оренду житла, їжу та інше. Кожен студент-магістр мого факультету також має право раз на рік отримати мінімальний бюджет в сумі $450 для поїздки на конференцію, в ході яких можна провести презентацію свого дослідження, познайомитися з колегами та розширити кругозір. Два рази я скористалася наданим шансом, презентувавши свій проект в університетах Ванкувера і Оттави".
За словами Наталії, одним з багатьох відмінностей канадських студентів — це їхня манера одягатися.
"На кампусі дозволено все, що дозволено на будь-якій вулиці Канади. Відкритий живіт? Коротка спідниця? Пірсинг? Тату? — це особиста справа студента. Твій стиль ніяк не впливає на ставлення професорів до тебе. Утім, основна маса студентів одягається досить просто, віддаючи перевагу комфортний одяг. Каблуки в університеті — велика рідкість".
В університетах Естонії студенти самі обирають графіки екзаменів. Здати іспит можна навіть через Інтернет. Про це Gazeta.ua розповідає Валерія Авраменко, яка навчається на магістратурі у Таллінському Технічному університеті.

Related

Суспільство 2414246158338120339

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item