"Політики граються на Донбасі, де ж наша єдність?" - Кучма зробив відверту заяву


В Україні війна, а влада зовсім не демонструє єдності. Водночас економіка розвалюється.
Про це під час форуму заявив другий президент Леонід Кучма.
"Сьогодні дуже багато, навіть всередині в Україні, вважають, що ми не суб'єкт, а об'єкт міжнародної політики.
Чого в країні війна, а у нас немає єдності в нашій політичній еліті, якої немає? Кажу політичної еліти, щоб об'єднатися проти цієї ситуації. Подивимося на парламент, політиків - сварка за сваркою. Вони тільки на цьому граються - на Донбасі, наших загиблих людях. Та де ж наша єдність? Якщо цього не буде, то нічого не буде", - сказав він.
"Ми про економіку взагалі забули. Ми ж розвалюємося начисто - високотехнологічних галузей немає, ракетно-космічної немає, авіації і так далі. Давайте запитаємо, як Академію наук фінансують, що ми звідсіля беремо? Ми стаємо сировинним придатком - залишилась металургія, хімія, сільське господарство. Високотехнологічних виробництв практично немає. Куди ми йдемо з вами?", - заявив Кучма.
"Радіємо, дійсно, нашому європейському вибору, вільній торгівлі. Чим ми торгуємо з Європою? Подивіться статистику, там же окрім пшениці, сільського господарства майже нічого немає. На першому місці у торгівлі медом. А європейці ставлять нас на коліна - давайте, ліс рубіть наповал і везіть до нас. Де конкретна допомога Україні, щоб ми ставали на ноги? Якщо будемо жебраками, як сьогодні, будемо нікому не потрібні", - сказав другий президент.
"Подивіться у Європі на пресу, та про Україну вже майже згадки немає. На 90 процентів усе залежить від нас самих, не треба ходити з протягнутою рукою по всьому світу і просити грошей.
Сьогодні бюджет країни на 70 процентів із запозичень. Беремо у Міжнародного валютного фонду по мільярду і зразу віддаємо за проценти. Якщо люди не повірять у нашу владу і разом не будемо воза тягнути в одному напрямку, а не в різні, то ніякі форуми не допоможуть", - додав Кучма.
Росія анексувала Крим у березні 2014-го. Влітку того ж року збройні сили РФ почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі.

Related

Політика 1981189684141735523

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item