Норвегія заборонить паранджу в навчальних закладах

Критики заявляють, що в цьому законі немає необхідності, так як нікаб у Норвегії не має широкого поширення

Під заборону не потраплять інші види жіночого одягу, прийнятого в ісламі.


У Норвегії підготовлений законопроект про заборону носіння жіночого одягу, що закриває обличчя, у дитсадках, школах і університетах. Заборона пояснюється тим, що подібні шати ускладнюють спілкування між викладачами і учнями. Під заборону не потраплять інші види жіночого одягу, прийнятого в ісламі, - такі, наприклад, як хустки на голову.
Це перша подібна заборона в скандинавських країнах. Окрім паранджі і нікаба, законодавці включили до переліку заборонених в освітніх установах головних уборів балаклави і маски. Більшість норвезьких партій підтримують цей законопроект, який, як очікується, буде прийнятий у наступному році.
 
"Подібний одяг перешкоджає хорошій комунікації, яка необхідна для того, щоб учні могли отримувати якісну освіту", - йдеться в заяві норвезького міністра освіти Торбйорна Ісаксена.
 
Виконувач обов'язків міністра в справах імміграції та інтеграції Пер Сандберг заявив, що можливість комунікувати одне з одним - це фундаментальна цінність.
 
Регіональна влада в Норвегії зараз наділена правом вводити заборону на нікаби в школах, однак загальнонаціональних правил на цей рахунок до сих пір не було.
 
Раніше повідомлялося, що в Австрії штрафуватимуть за паранджу в громадських місцях.

Related

Події у світі 2642655879108336394

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item