Сотні оголених балерин сфотографувалися в центрі Нью-Йорка


Сотні балерин роздяглися по всьому світу для грандіозної фотосесії "Із Нью-Йорка в Лондон". Фотограф Джордан Меттер показав життя акторів після виступів та граціозність їхніх тіл.
Балерин фотографував уночі на вулицях міст у США, Канаді та Європі. Серед танцюристів є українка. Решта - із США та Європи, повідомляє Daily Mail.
"На зйомку однієї фотографії йшло менше хвилини. Ми репетирували в одязі перед кожним знімком. При зйомках до нас неодноразово підходили поліцейські і запитували, що тут відбувається, але жодного разу не затримували", - пояснив Джордан.
Для кожного фото всі актори мали затамувати подих і завмерти на 40 секунд. Є складні пози, де доводилося тримати вертикальну планку, але на фото цього не видно.
Меттер почав свій проект "Танцюристи серед нас" із того, що попросив члена танцювальної трупи Пола Тейлора, аби той зробив кілька ходів у несподіваному місці. Для зйомки трюку танцюрист, одягнений у костюм і краватку, в потрібний момент підстрибнув на платформі метро Таймс-сквер. У цьому першому кадрі фотограф розгледів щось магічне.
Тоді він вирішив зробити серію таких знімків. Передати пристрасть, радісну ейфорію, щирі емоції, справжнє життя. Майстер, який з ентузіазмом втілив свій проект, каже, що основна ідея "Танцюристів серед нас" полягає в спілкуванні.
"Моменти щирої пристрасті так часто замінені цинізмом, нудьгою і байдужістю. Коли я грався зі своїм сином, то задумався про створення фотографій, які показали б світ його очима. Люди в зображеннях були б живі в цей момент, виражали б в емоціях усі аспекти повсякденного життя. Нам потрібно більше таких позитивних проектів. З кожним зображенням глядач відчуває візуальну магію, заморожену камерою", - каже фотограф про свою роботу.

Related

Цікаво 823292620958110740

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item