Від завтрашнього дня в Україні заборонять символ російської агресії


Закон про введення адміністративної відповідальності за виготовлення та пропаганду георгіївської стрічки набуде чинності 15 червня.
Закон опублікували в офіційній газеті Верховної Ради "Голос України" у середу й набуває чинності на наступний після опублікування день, повідомляють "Українські новини".
Публічне використання, демонстрація або носіння георгіївської стрічки карають штрафом від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-2550 грн) з конфіскацією стрічки.
За повторну пропаганду георгіївської стрічки передбачений штраф до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (5100 грн) або адміністративний арешт на строк до 15 діб із конфіскацією стрічки.
Положення нової статті Кодексу про адміністративні правопорушення не поширюються на випадки використання георгіївської стрічки на документах державних органів, виданих до 1991 року; в експозиціях музеїв; на оригіналах бойових прапорів; на державних нагородах, якими нагороджували до 1991 року й протягом 1991-2015 років через річниці подій Другої світової війни; на надмогильних спорудах.
За закон про заборону виготовлення й пропаганди георгіївської стрічки в Україні 16 травня проголосували 238 депутатів.
Георгіївська стрічка - символ сепаратизму і агресивної українофобії.

Related

Події в Україні 343002938522934143

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item