Коли жінка не хоче, щоб її чоловік розвивався


Нам чомусь здається, що якщо одного разу приміряли на себе чоловіка, то він вічно буде нам якраз. Що нічого не зміниться.

Соня з Гаріком одружилися в міленіум. Сніг валандався з самого ранку, поки не стер всі дорожні розмітки. Гості їли руками розсипчатий плов, а вони, сидячи під килимами і час від часу поєднуючи свої напівзігнуті губи в поцілунку, планували подальше життя.
Потім молодята весело захищали дипломи, бігали на співбесіди в БЦ «Парус», а вечорами дивилися життєствердні фільми. Гарік якось швидко визначився, влаштувався в міжнародну компанію і почав робити кар'єру. У Соні, навпаки, не складалося. Спочатку вона старанно розсилала свої ще порожні резюме, а потім стала підробляти кур'єром з доставки повітряних куль, оператором лотерейного клубу і продавцем у телемагазині, що спеціалізуються на сковорідках для млинців, пристроях для виготовлення морозива і гейзерних кавоварках.
Згодом завагітніла, піднеслася, ледве дотягла до шести місяців і швиденько зібралася в декрет. Так в її життя ввійшли тривалі прогулянки вздовж парканів, оповитих плющем, рецепти кабачкових тортів, підфарбованих молодою морквою, немовляче плавання і «доганялки». Гарік обожнював своїх дівчат і регулярно вивозив їх на лавандові поля, полуничні плантації, в Єгипет, що поважає бога Ра, і займався оформленням дочки в дитячий садок, щоб Соня теж змогла реалізуватися.
Жінка хмурилася, ігнорувала журнали «Авізо» і поспішила влаштуватися нянею в групу до своєї доні. А що? На роботу п'ять хвилин через акацієвий сквер, і дитина під наглядом. У Гаріка не було ні сил, ні часу на опір. Він здобував другу вищу і вивчав іспанську мову. Мотався в Пітер на тренінг з делегування, в Самару – перейняти досвід публічних виступів у самого Гандапаса і в Вашингтон – на конференцію з інвестування.
Соня нервувала. Їй було незрозуміло навіщо стільки зайвих рухів тіла, коли все і так добре. Навіщо витрачати такі великі гроші і пертися до чорта в зуби, коли можна в неділю повалятися на пляжі в Кийлові або провідати маму в селі. Давно пора обривати вишні і заморожувати щавель. Гарік довго пояснював щось на пальцях, малював в повітрі повітряних зміїв, спокушав маршрутами Тосканою і співав оду самоосвіті. Потім обірвав себе на півслові і дістав холостяцький валізу.
Нам чомусь здається, що якщо одного разу приміряли на себе чоловіка, то він вічно буде нам якраз. Що нічого не зміниться: ні розмір одягу, ні ставлення до вегетаріанства, ні лицьові кістки. Як хизувався з бакенбардами, в підтяжках для шкарпеток і в брюках кльош, так і залишиться в тому ж прикиді, на одному рівні, незважаючи на те, що світ ніколи не збавляє своїх швидкостей. Кожні три роки виходить новий айфон. Кожні 27 днів оновлюються клітини шкіри. Щодня з'являються нові мільйонери і шкідливі програми.
Якщо стає незрозумілим, чому коханий витрачає час на вивчення інших галактик і хочеться порекомендувати йому вудити арапаїму з балкона, а не на березі Амазонки, то стосунки явно зайшли в глухий кут. Адже кохання – це розвиток, а якщо хочеться прив'язати його до батареї або посадити під спідницю, це, скоріше, звичка чи страх, але навіть близько не кохання.

Related

Суспільство 7980746632132731718

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item