Дорожня патрульна поліція почала роботу в Україні

В Україні почали роботу понад 70 дорожніх поліцейських
В Україні з 12 червня приступили до роботи понад 20 патрулів дорожньої поліції.
Як розповів заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, більше 70 дорожніх поліцейських будуть патрулювати траси міжнародного та національного значення, і будуть реагувати на всі правопорушення на дорогах країни, повідомляє Інтерфакс-Україна.
Також визначено вісім стаціонарних постів, на яких також буде нести службу патрульна поліція. В майбутньому ці стаціонарні пости стануть дорожніми станціями патрульної поліції.
Білошицький підкреслив, що не йдеться про окрему структуру, а дорожня патрульна поліція – це ті поліцейські, які забезпечують безпеку в містах та на автомагістралях.
"Дорожня патрульна поліція – це ніякий не окремий підрозділ. Це ті ж патрульні поліцейські, які несуть службу на вулицях міст, також вони будуть нести службу на трасах міжнародного і національного значення", - розповів він.
Він також пояснив, що не можна порівнювати функції колишньої ДАІ та дорожньої патрульної поліції, оскільки це зовсім різні структури з різними принципом роботи.
За словами Білошицького, в майбутньому планується обладнати патрульні автомобілі сучасними камерами виміру швидкості, що не є приладом фотовідеофіксації.
Він зазначив, що не буде і так званих "сліпих" перевірок автомобілів, оскільки це не передбачено законодавством.
Він підкреслив необхідність внесення таких змін і зазначив, що тільки за 5 місяців цього року патрульні поліцейські склали більше 20 тисяч протоколів за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння.
За словами Білошицького, навіть всупереч підвищення штрафу та іншого посилення відповідальності відзначається зростання цього виду правопорушень.

Related

Гаряча новина 8887959299222260368

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item