У Польщі вбили громадянку України


Тіло 26-річної жінки виявили у водоймі.

 
У неділю, 18 червня, на території Польщі у водоймі в с. Бродзиці в Люблінському воєводстві було знайдене тіло громадянки України зі слідами насильницької смерті. Про це пише Волинська газета.
 
За інформацією видання, убитою є мешканка Ковеля (Волинська обл.) 26-річна Світлана Нестерук. У Польщі вона нібито продавала цигарки. В Україні в неї залишилася сім'я, в тому числі п'ятирічна донька.
 
Як повідомив генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк, диппредставництво про інцидент дізналося від чоловіка зниклої жінки, а не від польських правоохоронців.
 
"Я особисто тримаю цю справу на особливому контролі і запевняю, що українські дипломати зроблять усе необхідне, щоб отримати офіційну відповідь про загибель молодої громадянки України. Я особисто і наші співробітники також вживатимуть достатніх заходів для вирішення всіх інших питань, пов'язаних із цією справою", - заявив Павлюк.
 
Як повідомлялось, минулої осені в польському містечку Констанцин-Єзерна на вечірці зарізали 44-річного українця. За фактом злочину було затримано чотирьох осіб - троє українців і поляк.

Related

Гаряча новина 2537446390534225099

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item