Україна вивчатиме Антарктику разом з Китаєм та Малайзією


Україна почне співпрацювати в галузі антарктичних досліджень з Китаєм та Малайзією. Окрім цього, вона розширюватиме співробітництво з Туреччиною.
Такої домовленості було досягнуто під час 40-ї Консультативної наради з Договору про Антарктику, що завершилася 1 червня у Пекіні, передає Міністерство освіти і науки.
"Під час двосторонніх зустрічей з делегаціями КНР та Малайзії домовилися провести переговори щодо співпраці і за їх результатами підписати Меморандуми про науково-технічне співробітництво в галузі антарктичних досліджень", - сказав директор Департаменту науково-технічного розвитку МОН Дмитро Чеберкус.
За його словами, з Туреччиною такий меморандум вже підписано, тож з її представниками Україна обговорювала напрями подальшої взаємодії.
"З Китаєм для нас важливим є здійснення спільних наукових досліджень, обмін науковцями на станціях, співпраця у сфері логістики. Стосовно ж Малайзії та Туреччини, які не мають власних станцій в Антарктиді, то вони мають бажання долучатися до проведення досліджень на українській станції "Академік Вернадський". Наше завдання створити для цього відповідні умови", - сказав Чеберкус.
Коні вміють розрізняти емоції людини. Вчені дійшли такого висновку після досліджень.

Related

Цікаво 9058137212533284028

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Український кіно клуб

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item