США полоскочуть нерви Росії ядерними бомбардувальниками


Американські ВПС розгортають у Сполученому Королівстві стратегічні ядерні бомбардувальники B-52 з метою участі в спільних навчаннях з партнерами по НАТО, які відбуватимуться неподалік від кордонів РФ.
Навчання триватимуть у червні, повідомив у четвер американський телеканал CNN.
"Бомбардувальники B-52 "Стратофортресс" візьмуть участь у кількох спільних навчаннях, які, головним чином, проходитимуть "на порозі" перед Росією, зокрема, в Балтійському морі, Арктиці та вздовж російського кордону", - зазначається в повідомленні.
Військове розгортання відбувається як раз у той час, коли американська сторона прагне переконати в підтримці своїх європейських союзників на тлі питань, пов'язаних з підходами президента Трампа до глобальної ролі і зовнішньополітичних цілей США.
Стратегічні бомбардувальники B-52 є одними з найстаріших діючих літаків Військово-повітряних сил США. Перший екземпляр був введений в експлуатацію в 1950-х роках, у розпал холодної війни, ставши її "іконою".
Літаки були суттєво модифіковані після закінчення періоду протистояння з СРСР і озброєні модернізованими високоточними керованими ракетами, електронікою й високотехнологічними датчиками. Кожен такий літак здатний нести до 35,5 тонн ракетно-бомбового навантаження.

Related

Події у світі 5431927748594247903

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item