Суддю, який посадив Тимошенко, оголошено в розшук

19 червня 2014 року Генеральна прокуратура України оголосила в розшук суддю Родіона Кірєєва, який свого часу посадив Юлію Тимошенко.
Пізніше офіційна інформація про розшук з'явилася й на сайті МВС України в розділі "особи, які ховаються від органів прокуратури".
Автор: www.dsnews.ua
Родіон Кірєєв - колишній суддя Печерського районного суду м.Києва
Родіон Кірєєв - колишній суддя Печерського районного суду м.Києва
Йому висунули звинувачення за статтею Кримінального кодексу України - постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови. Покарання - позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
Автор: Корреспондент.net
Родіон Кірєєв - колишній суддя Печерського районного суду м.Києва
Родіон Кірєєв - колишній суддя Печерського районного суду м.Києва
Після оголошення Кірєєва в розшук - суддя зник. Восени народний депутат і радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що Кірєєв втік до Криму.
"Він і багато інших там уже працевлаштовані", - сказав Геращенко
Ще у лютому 2014-го Родіон Кірєєв перестав ходити на роботу. На 25 лютого у нього значилося десять засідань, але кабінет був порожній.
Помічник судді заявляла, що той у відпустці, коли повернеться не знає.
Наводили довідки про суддю й адвокати Юлії Тимошенко. Олександр Плахотнюк не виключав, що екс-прем'єр буде домагатися покарання для Кірєєва.
"Вже є рішення Євросуду про те, що він діяв незаконно", - зазначав він.
Суддя зайнявся активною адвокатською діяльністю в Росії. Про це розповідали в оточенні Кірєєва.
"За великим рахунком, він більше і нічого не вміє, крім юриспруденції. Ось скоро, в листопаді, у нього день народження. Навіть на такі свята для нього немає кращого подарунка, ніж копія якого-небудь цікавого судового рішення", - говорило оточення.
Автор: 112.ua
Родіон Кірєєв - колишній суддя Печерського районного суду м.Києва
У січні 2016 р. президент України Петро Порошенко звільнив скандального суддю. Указ президент підписав 18 січня. Згідно з текстом указу, Кірєєва звільнили в зв'язку з порушенням присяги судді.
У березні того ж року Кирєєв направив до суду позов щодо визнання указу президента недійсним. У позові суд відмовив.
"Суд розглянув справу за позовом Кірєєва до президента України Порошенко про визнання незаконним указу президента України і постановив відмовити в задоволенні позову Родіона Кірєєва про визнання незаконним указу президента від 18 січня 2016 року про звільнення суддів в частині звільнення його з посади судді Печерського районного суду", - йшлося в резолютивній частині рішення.
Адвокат Кірєєва Володимир Вак, який представляв його інтереси в суді, заявив після завершення судового засідання, що оскаржить це рішення у Верховному суді України.
У лютому 2017 року в ЗМІ з'явилася інформація, що суддя почав заново будувати свою кар'єру в Москві. На офіційному сайті Адвокатської палати Москви вказано, що Кірєєв став адвокатом і отримав свій реєстровий номер.
"Є підстави вважати, що це саме той Родіон Кірєєв", - прокоментував це повідомлення київський адвокат Кірєєва.
"Дід Родіона був відомим адвокатом в РФ, тому, мабуть, Кірєєву-молодшому не склало труднощів піти по його стопах", - казала в інтерв'ю мати Родіона Кірєєва, Людмила.
Родіон Кірєєв - суддя Печерського районного суду м.Києва. Став відомим завдяки судовому процесу над Юлією Тимошенко.
Кірєєв був призначений суддею Березанського міського суду Київської області в 2009. А указом президента Януковича в 2011 році переведений на роботу до Печерського райсуду Києва. До цього він встиг розглянути лише 6 кримінальних справ (про крадіжку в супермаркеті, про п'яне побутове хуліганство, дві справи про продаж наркотиків військовослужбовцями у Березанській колонії № 95 - засуджені умовно, і справа про крадіжку чиновником 200 тис. грн - засуджений умовно).

Related

Гаряча новина 8929309099061715006

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item