США зняли з польотів чверть винищувачів F-35

Винищувачі F-35А

На авіабазі "Люк" сталася ціла серія інцидентів.


Польоти винищувачів-бомбардувальників п'ятого покоління F-35 на базі ВПС США "Люк" у штаті Арізона припинені через серію інцидентів. Про це повідомляє командування бази.
За його даними, інциденти обумовлені станом здоров'я льотчиків, у яких спостерігалися симптоми, схожі з кисневою недостатністю - гіпоксією.
 
З 2 травня п'ятеро льотчиків F-35 Lightning II під час польоту доповідали про інциденти фізіологічного впливу, які змусили їх перейти на резервну систему кисневого живлення.
 
Як уточнює командування бази, у всіх випадках резервна система кисневого живлення спрацювала як треба, пілоти коректно виконали необхідні дії і благополучно приземлилися.
 
"ВПС сприймають ці випадки фізіологічного характеру серйозно. Ми зосереджуємось на охороні здоров'я і убезпеченні наших льотчиків", - заявив генерал Брук Леонард. Він пообіцяв ужити всіх заходів для оперативного встановлення причини інцидентів.
 
За повідомленнями американських ЗМІ, на авіабазі "Люк" розміщені 55 винищувачів F-35, що становить близько чверть від їх загальної кількості. Кожен день пілоти цих винищувачів виконували не менше 25 польотів.
 
Зазначається, що F-35, розміщені на інших базах, продовжують польоти.
 
Як повідомлялось, у квітні нинішнього року США вперше розмістили F-35 у Європі. У НАТО заявили, що присутність цієї авіагрупи підсилює військовий потенціал альянсу в Європі.

Related

Події у світі 4697631941058320007

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item