Politico: У Сенаті США готують "удар" по Росії

У Сенаті США готують посилення санкцій проти РФ

Американські сенатори перебувають на межі двопартійної угоди щодо зміцнення санкцій проти Росії.

Сенатори від республіканської та демократичної партій близькі до угоди про посилення антиросійських санкцій, пише Politico.
У статті наголошується, що головна перешкода на шляху до угоди - розбіжності щодо того, наскільки сильним повинен стати цей новий "удар" по Росії.
Демократи мають намір законодавчо заборонити Трампу пом'якшувати існуючі санкції, а також ввести нові в зв'язку зі звинуваченнями у втручанні Росії в президентські вибори.
Республіканці в цілому налаштовані більш обережно, хоча серед них є і ті, хто підтримує і розширення вже існуючих санкцій, і введення нових, як, наприклад, сенатор Ліндсі Грем.
"Будь-який конгресмен, який не хоче покарати Росію за те, що вона зробила, зраджує демократію", - заявив Грем. На його думку, аналогічну "зраду" зробить і Трамп, якщо відмовиться підписати законопроект в разі його схвалення Конгресом.
Нагадаємо, для набуття чинності законопроект, який пройшов процедурне голосування, повинен отримати остаточне схвалення Сенату і подолати Палату представників, щоб потрапити на підпис до президента США.
Раніше повідомлялося, що США не планують скасовувати або послаблювати санкції проти Росії і будуть підтримувати їх поки Москва повністю не виконає свої зобов'язання для вирішення кризи в Україні.

Related

Події у світі 2927398941460956103

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item