17 фактів про мастурбацію: жінки з вищою освітою задовольняють себе частіше

17 фактів про мастурбацію: жінки з вищою освітою задовольняють себе частіше
Фахівці, вчені і медики давно дійшли висновку, що в мастурбації немає нічого поганого. Вона приносить більше користі, ніж шкоди.
Представляємо вам 17 цікавих фактів про мастурбацію.
1. Мастурбація корисна. Вважається, що люди, які мастурбують, менш схильні до стресів. Також у чоловіків знижується ризик розвитку раку простати, а у жінок - інфекцій.
2. Жінки часто мастурбують. Американські статисти стверджують, що чотири з десяти жінок воліють мастурбацію сексу з партнером.
3. Мастурбація загострює почуття нюху. Протягом короткого часу після завершення процесу мастурбації людський організм може розпізнавати запахи на 30% сильніше.
4. Мастурбація лікує. Сексологи впевнені, що в деяких випадках мастурбація може допомогти впоратися з фригідністю. Відомо, що регулярне тренування свого сексуального апарату рано чи пізно призведе до того, що жінка зрозуміє, які дотики і рухи допомагають їй досягти оргазму.
5. Мастурбація проти болю. Мастурбація - один з найбільш ефективних способів полегшити менструальні спазми.
6. Мастурбація - це не секс з собою. Жінок, які мастурбують, пестячи клітор, а також малі статеві губи - 80%. Лише 20% мастурбуючих жінок займаються імітацією рухів статевого члена, використовуючи вібратори та інші спеціальні пристосування.
7. Мастурбують майже всі. Мастурбацією займаються близько 95% чоловіків і 80% жінок.
8. Мастурбують розумні. Чим вище освітній рівень жінки, тим вище ймовірність того, що вона буде мастурбувати. 41 % жінок, які закінчили середню школу, ніколи не мастурбували, і лише 7% жінок з університетськими дипломами ніколи не займалися мастурбацією.
9. Пари мастурбують часто. Доведено, що люди, які живуть у шлюбі, мастурбують частіше одиноких.
10. Мастурбація не скрізь вважається нормою. В Індонезії мастурбація або секс на вулиці караються відрубуванням голови.
11. Акули пера за мастурбацію. У 1874 році Марк Твен читав лекцію про мастурбацію. Він вважав відмову від неї дурістю. У своїй промові письменник цитував Гомера, королеву Єлизавету I і навіть Робінзона Крузо.
12. Мастурбація проти істерики. C XVIII і майже до кінця XIX століття за допомогою мастурбації лікувалася істерія, яка обгрунтовано вважалася в той час хворобою.
13. Мастурбацією займаються давно. Єгипетські фараони здійснювали ритуальну мастурбацію, їх храми були заповнені статуетками жінок і чоловіків, що самозадовільнялися.
14. Мастурбація - свято. 7 травня люди відзначають День мастурбації.
15. Мастурбація вважалася вадою. Майже до XIX століття самовдоволення вважали поганою звичкою. Батьки відучували дітей від мастурбації. Для цього навіть винайшли противомастурбаційні бандажі, а також люди придумали байки про бородавки, волосся на долонях, відсихання статевих органів.
16. Тварини теж мастурбують: собаки, коти, білки, моржі, олені і мавпи. Причому самки останніх навіть майструють з гілок предмети, схожі на фалоімітатори.
17. Фахівці довели: якщо дівчина каже, що вона ніколи не мастурбувала, швидше за все, вона бреше.

Related

Цікаво 7666450990553185929

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Український кіно клуб

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item