Українця, який провів 17 років у рабстві в Азербайджані, збираються відправити додому

Чоловіка тримали на тваринницькій фермі
Заступник глави Нацполіції В'ячеслав Аброськін повідомив, що посольство України в Азербайджані займається поверненням громадянина, який 17 років провів у рабстві.
Про це Аброськін написав  на своїй сторінці у Facebook.
"У квітні 2016 року в ході поліцейської спецоперації в Азербайджані був виявлений факт незаконного позбавлення волі громадянина України, 1952 року народження, мешканця Дніпропетровщини. Починаючи з 1991 року чоловік регулярно приїздив до цієї країни задля сезонного працевлаштування. Орієнтовно у 1999 році він потрапив до працедавця, який використовуючи фізичне насильство, змусив його до рабської праці. 17 років чоловік провів у рабстві. За цей час цього бідолаху неодноразово "перепродавали" для використання як працівника у домашньому господарстві", - розповів він.
Чоловіка, якого тримали на тваринницькій фермі, звільнили у квітні 2016 року під час поліцейської спецоперації. Він був у тяжкому стані. Тривалий час він не міг ані розмовляти, ані адекватно сприймати дійсність. Після проходження курсу реабілітації, чоловік почувається задовільно.
Після 13 років його відсутності в Україні, рішенням суду в 2012 році він був визнаний безвісти зниклим та знятий з обліку за місцем реєстрації. Знайти рідних постраждалого не вдалося.
"У березні 2017 року паспорт громадянина нашої країни для цієї людини був відновлений й нині спільно з Посольством України в Азербайджані займаємося його поверненням на Батьківщину. В цей же час триває розгляд справи, де він є постраждалою особою у Бакинському суді тяжких злочинів. Державний обвинувач виступив із вимогою покарати злочинців шляхом позбавлення волі на терміни від 9 до 10 років", - зазначає заступник глави Нацполіції.
Посадовець нагадав, що за офіційними даними Міністерства соціальної політики, лише за останні п'ять років від торгівлі людьми постраждали 398 громадян, з яких - 161 жінка, 197 - чоловіків та 40 дітей.
Раніше повідомлялося, що 29 липня бойовики ОРЛО відпустили українську блогерку Людмилу Сурженко зі слідами фізичного впливу.

Related

Суспільство 6233171234687640740

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item