Ще 22 країни отримають від України експорт агропродукції

На даний час Україна може здійснювати експорт продукції в країни-члени ЄС з 281 українським підприємством
Робота над відкриттям нових ринків збуту Госпродпотребслужби проводить в першу чергу з урахуванням запиту бізнесу.
Про це повідомила прес-служба Госпродпотребслужби.
Голова Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Володимир Лапа, заявив, що в поточному році завдяки спільним зусиллям держави і бізнесу відбулося розширення географії експортних поставок продукції тваринного походження.
Також він зазначив, що кількість українських підприємств, які отримали право експорту харчових продуктів тваринного походження, збільшилася до 728.
У тому числі за 2016 2017 роки було відкрито і відновлено експорт в країни ЄС (молочні продукти), КНР (молочні продукти, яловичина), Ізраїлю (столове яйце, корми для домашніх тварин), Об'єднаних Арабських Еміратів (м'ясо птиці та продукти з нього, яловичина, м'ясо овець і продукти з нього), Королівства Саудівська Аравія (м'ясо птиці та продукти з нього), Єгипту (яловичина), Гонконгу (столове яйце), Чорногорії (м'ясо птиці, мед), Сербії (м'ясо птиці), Боснії і Герцеговини (м'ясо птиці), Лівану і Танзанії (м'ясо птиці та продукти з нього).
На даний час Україна може здійснювати експорт продукції в країни-члени ЄС з 281 українського підприємства. З цієї кількості 100 підприємств - виробники харчової продукції (молоко і молочні продукти 16, м'ясо птиці - 7, продукти з м'яса птиці - 2, риба і рибопродукти - 20, яйця і яйцепродукти - 2, мед бджолиний - 52, кишкова сировина і колаген - по 1. Також з 2016 року 5 українських підприємств мають право експортувати в країни Європейського Союзу живих виноградних равликів (охолоджених).
Разом з цим Держпродспожівслужбою веде переговори з 22 країнами по експорту української продукції тваринного походження на зарубіжні ринки.
Нагадаємо, 18 липня відбулось двадцять п'яте засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торгово-економічного співробітництва.

Related

Економіка 5239155317661467196

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item