Жінка народила двійню через 4 місяці після смерті21-річна бразилійка Франкіля да Сільва померла від інсульту, будучи на дев'ятому тижні вагітності. Вона разом з чоловіком Мюріелем Падільєю чекали двійню. Діти народилися через чотири місяці.
Про це пише Daily Mail.
Раптово в жінки почалися сильні головні болі і майбутні батьки поїхали в лікарню. По дорозі вона сказала чоловіку: "Я хочу, щоб ти був готовий прийняти це, тому що я залишуся тут, я не повернуся додому". Це були останні слова молодої матері, потім вона втратила свідомість через крововилив у мозок. В лікарні констатували смерть від інсульту.
Після трьох днів тестів і досліджень лікарі оголосили, що мозок жінки мертвий і для близнюків також немає ніякої надії.
Мюріеля попередили, що як тільки дитячі серця перестануть битися, той зможе поховати дружину. Але цього не сталося і лікарі почали боротися за життя двійнят.
Схожий випадок вже був у Португалії, де дитина народилася через 107 днів після смерті матері. Тут справа ускладнювалася тим, що дітей двоє і на момент смерті матері їм було всього по два місяці.
У Франкілі помер мозок, але всі інші органи продовжували функціонувати. Її підключили до апаратів, щоб зберегти в ній життя. Крім того, медики щодня розмовляли з дітьми і співали їм пісні.
"Я так пишаюся своєю дочкою. Було дуже важко втратити її, але вона до кінця була воїном і змогла захистити своїх прекрасних дітей, давши їм життя ", - сказала бабуся двійнят Анжела Сільва.
Через 123 дні після інсульту матері за допомогою кесаревого розтину на світ з'явилися Анна Віторія і її брат Асаф. Дівчинку, вагою 1,4 кг, і хлопчика, вагою 1,3 кг, відразу перевели до відділення для недоношених дітей, а їх батько, який також виховує дворічну дочку, зміг нарешті поховати дружину."Успіх цієї справи полягає у відмінній командній роботі. Ми всі плакали, коли народилися діти", - каже лікар Далтон Рівабем.

Related

Цікаво 7517547497268905005

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item